שוק בשבת בבוקר, גרסת טובינגן

קצת תמונות מהשוק ליד כנסיית יאקוב הקדוש בימי שבת בבוקר:

Tübingen Saturday MarketTübingen Saturday MarketTübingen Saturday MarketTübingen Saturday MarketTübingen Saturday MarketTübingen Saturday Market

הירקות והפירות פה מאוד יקרים, עם יוצא דופן אחד – הפירות האדומים. תענוג.

Market buys

ולעדכון הרכבות קצר. המדפים גם הם מורכבים. עכשיו אני רק צריכה להחליט איפה למקם אותם. בניגוד לארונות, זו היתה מערכה קשה שלפרקים חישבתי להיכנע (זמנית, כמובן) אבל מידה לא מבוטלת של בעיטות וקללות הביאו לניצחון על כוחות האופל בדמותם של חתיכות עץ סרבניות. לסיום היום, כאילו לא התשתי את עצמי די במאבקי מול המדפים, פצחתי בכמה סיבובים של היאבקות עם קרטונים, במטרה להגיע לסלון קצת יותר מסודר ובר ניקוי (מחר יום ראשון, כלומר יום הנקיון, ואי אפשר לנקות אם יש ערימה של קרטונים באמצע החדר). חמושה בגליל ניילון נצמד (כי אין לי מסקינגטייפ או משהו בסגנון) ובהרבה נחישות, עמדתי במשימה בהצלחה סבירה. עכשיו כוך האחסון מלא בקרטונים ומחכה ליום האיסוף הקרוב, מתישהו לקראת סוף החודש הבא. הזכרתי כבר שאני שונאת את מדיניות המחזור המקומית? מה עובר לאנשים בראש כשהם מתחכננים איסוף נייר וקרטון אחת לחודש?

4 תגובות ל-"שוק בשבת בבוקר, גרסת טובינגן"
 1. vandersister

  טוב שיש מיחזור, אבל הם לא מציבים פחים או מיכלים לאיסוף ברחוב? את חייבת להחזיק את זה בתוך הבית בינתיים?… 🙁

  השוק יפהפה, אגב.

 2. CrazyVet

  מאז כבר זרקתי את הקרטונים (רובם, לפחות, חלק הסתתרו ועודם בדירה), וכן, הייתי צריכה לשמור אותם למעלה מחודש. מזל שיש לי כוך קטן לאחסון שטויות.

 3. nymph

  יו כמה קרטונים – ואני אוספת אותם כמו משוגעת מפחים ברחובות.
  תכיני רהיטים מקרטון!!! זה זול ומגניב לאללה רק לוקח המון זמן.

  וחוצמזה – אחלה בלוג. קראתי אותו מהתחלה עד הסוף זה הרגיש לי קצת כמו ספר. די מדהים שאת מסוגלת לעשות את זה ככה לבד – תחזיקי מעמד זה בטוח ישתלם בסוף, מסוג החוויות שמעצבות אישיות.

 4. CrazyVet

  מאוחר מדי, כל הקרטונים כבר הלכו בדרך כל מחזור. בכל מקרה הם לא היו ברי שימוש, מאחר ואיקאה מתכננים אריזות שלא מאוד קל לפתוח. איכשהו הקרטון תמיד נקרע בסוף.

  ברוכה הבאה. אני שמחה שאת נהנית (ושתמשיכי להנות 🙂 ), ומקווה שאת צודקת.